Par viesnīcu tīkla «Semarah Hotels» darbību

PAR VIESNĪCAS DARBĪBU

 

No 21.10.2021.

Izmitināšana viesnīcā, brokastis un restorāna SNOB ēdienu piegāde numurā ir pieejami viesiem arī bez darbspējīgā sertifikāta.

 

IZMITINĀŠANA NUMURĀ

BROKASTIS
– Brokastis ar piegādi numurā I-VII 07:00-10:30

RESTORĀNS SNOB
– Room service  I-VII 12:00-21:30 (pēdējais pasūtījums plkst. 21:00)

HEDONIC SPA un trenažieru zāle Slēgts

 

Izmitināšanas pārcelšanas gadījumā tiks piedāvāti datumi pēc numuru pieejamības viesnīcā. Par rezervācijas datumu pārcelšanu lūdzam sazināties ar rezervācijas nodaļu.

REZERVĀCIJA

I-V 9:00 – 17:00

+371 66119339 | [email protected]

 

KONFERENCES UN PASĀKUMI
+371 26445079 | [email protected] | [email protected]

 

HEDONIC SPA WELLNESS CENTRA ABONEMENTU PAGARINĀŠANA

  • Hedonic SPA Wellness centra abonementi tiks apturēti uz Hedonic SPA slēgšanas laiku un atjaunoti tā darbības atsākšanas brīdī.

 

 

DĀVANU KARŠU PAGARINĀŠANA

  • Elektroniskās dāvanu kartes, kurām derīguma termiņš beidzās līdz 15.11.2021., tiks pagarinātas. Lai pagarinātu dāvanu kartes termiņu, lūgums sazināties ar mums, rakstot e-pastu [email protected]
  • Stockmann Trako Dienu 2021. gada rudens akcijas laikā iegādāto dāvanu karšu derīguma termiņš tiek pagarināts līdz 30.04.2022.

 

Pateicamies par Jūsu sapratni un sadarbību!
Semarah Hotels komanda

 

SEMARAH HOTELS GRUPAS APŅEMŠANĀS HIGIĒNAS UN DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANAI

 

PERSONĀLA DARBA VIDE
Personālam tiek nodrošināti individuālie aizsardzības līdzekļi: maskas, cimdi un roku tīrīšanas līdzekļi. Darbvietas tiek regulāri dezinficētas un personālam regulāri tiek veikta temperatūras pārbaude.

VIESU DROŠĪBAI
Viesiem arī turpmāk būs pieejami dezinfekcijas līdzekļi sabiedriskās telpās. Klientu apkalpošanas punktos ir uzstādīti aizsargājošie ekrāni.

ATTĀLUMA IEVĒROŠANA
Ievērojot drošību un nepieciešamo attālumu, telpās tiek ierobežots viesu skaits. Grīdas marķējums tiek izmantots kā ceļvedis nepieciešamā attāluma ievērošanai.

TELPU TIRĪBA
Ir uzlabots un palielināts dezinfekcijas un koplietošanas telpu tīrīšanas biežums. Ir izstrādātas stingrākas vadlīnijas un ir noteikta iekšēja pārbaude.

NUMURU TĪRĪBA
Numuriem ir izstrādāti tīrīšanas protokoli ar paaugstinātu uzmanību dezinfekcijai saskarsmes zonām, piemēram, durvju rokturi, telefons, skapja durvis, televizora tālvadības pults, gaismas slēdži, pogas. Lai mazinātu personīgo saskarsmi viesi var atteikties no uzkopšanas servisa.

ĒDINĀŠANA
Viesiem tiek piedāvātas brokastīs restorānā un individuāli sevrētas brokastis numurā. Uzlaboti pārtikas drošības standarti un protokoli pārtikas pieņemšanā, apstrādē un apkalpošanā.

 

REZERVĀCIJU NODAĻA

Darba dienās: 9:00 -17:00
+371 66119339
[email protected]

Rezervācija